HAKKIMIZDA

 

 

1985 yılında İstanbul'da kadın giyim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2013 yılında ZANZİ markası adı altında mağazalaşma kararı aldı ve bu doğrultuda beş mağaza açarak siz değerli müşterilerimize ulaşma fırsatı elde etti. Yıllardır odak noktamız olan ofis grubu üzerindeki başarımızın yanında bugünün isteklerine ve trendlerine kulak vermenin öneminin her zaman farkında olduk. "Ulaşılabilir Kalite" manifestomuz müşterilerimiz ile aramızda sağlam bir bağ oluşturuyor.

 

 

Ürünlerimiz size ulaşırken tasarım aşamasından kumaş seçimine kadar yılların getirdiği tecrübe ve hassasiyetle oluşturulmuş bir yoldan geçiyor. Tasarımlarımızda rahatlık ve şıklık her zaman önceliğimiz olacaktır.

 

 

Müşterilerimizin isteklerine her zaman kulak verdik ve nihayetinde sizlere online alışveriş sitemiz www.zanzi.com.tr ile ulaşacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Artık ürünlerimize büyük avantajlarla bir kaç tıklama ile ulaşabileceksiniz.

 

 

 

Ticari Ünvan: RUJ TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Merkez Ofis: Güzelyalı Mh. Alınteri Sk. No.6 Pendik İSTANBUL

 

 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, zanzi.com.tr hizmetlerininden daha verimli bir şekilde faydalanmanız amacıyla mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenmektedir.